بی، Craigslist – استفاده می شود – پاسخ به ارزان تجهیزات دفتری و اداری.

جمعه 8 بهمن 1395 10:48 ق.ظ

 

بی، Craigslist - استفاده می شود

 • بی، Craigslist - استفاده می شود

  در عصر یک “اقتصاد پایین” بسیاری از شرکت ها در حال جستجو هر خیابان به صرفه جویی در پول. برخی از شرکت ها سعی کرده اند به مسیر از تجهیزات استفاده می شود. خرید از Craigslist، ای بی، اجاره بازده و دیگر منابع و تجهیزات استفاده می شود. آن صرفه جویی کنید؟ و یا آن را به عنوان پر هزینه و یا پر هزینه تر به عنوان جدید؟

  در طول سال من را دیده اند تجهیزات مورد استفاده خریداری شده در بسیاری از محیط های. رک و پوست کنده نتایج مخلوط شده اند. گاهی اوقات، شرکت بزرگ مناسب که صرفه جویی بزرگی برای آنها بود پیدا کرده اند. در اغلب موارد، من پیدا کرده اند شرکت نا امید کرد. صرفه جویی اند یا نبوده است آنچه را که آنها چند بار از دست دادن مستقیم و انتظار می رود.

  در طول سال یکی از بزرگترین اشتباهات من با خرید تجهیزات مورد استفاده دیده می شود حمل و نقل نامناسب است. تعدادی از سال قبل، یکی مشتری به نام برای کمک با درج پوشهای که از چند ایالت دور خریداری کرده بود. فروشنده دستگاه ۷۰+ پوند در یک جعبه سنگین با پاپ کورن فوم بسته بندی بود. در حال حاضر، ذرت بو داده یک ماده بسته بندی OK برای محصول سبک وزن است. متاسفانه، آن است که برای آنچه در ذات آجر ۷۰ پوند کافی نیست. نیازی به دستگاه را در حالت عملیاتی می رسد نیست. قاب خم شده بود و نیاز به تعمیر و تعویض قطعات جدی قبل از دستگاه کار می کنند. یکی دیگر از مشتری ما برای کمک با یک چاپگر آدرس نامیده می شود. چاپگر بنابراین خم آن را نمی تواند تعمیر شود بود. چند سال پیش، من فکر کردم من یک “معامله” در یک خانه بازگشت اجاره که من می توانم در یک سود بزرگ فروش پیدا کرده بود. متاسفانه، ماشین قطعی الکتریکی است که می توانست ۱۰۰۰ در $ برای تعمیر (بیشتر از دستگاه به ارزش بود) هزینه داشته است.

  دو سال پیش من مشغول به کار بود با یک شرکت هم سهم فروش مجدد برای به دست آوردن یک ماشین پرداختن. در عوض، آنها تصمیم به خرید یک ماشین از بی. دستگاه کار می کرد اما نه چندان خوب. بعد از استفاده از این دستگاه به مدت شش ماه و سپس تلاش یکی دیگر از دستگاه استفاده می شود، آنها در نهایت خریداری یک ماشین جدید. مدت کوتاهی پس از ارائه و نصب ماشین من یک متن از یکی از مدیران دریافت کرد، “هومر، من عاشق شدم.” پاسخ بود. آنها قادر به افزایش بهره وری خود را از ۴۰۰۰ به ۶۰۰۰ قطعه در هر ساعت به حدود ۲۰۰۰۰ قطعه در هر ساعت (آه، و دستیابی به نرخ تصویب بهتر از خدمات پستی ایالات متحده (به عنوان مثال هزینه پستی کمتر $$)) بود.

  در تنظیم دیگر، یک شرکت اجاره یک دستگاه کپی استفاده می شود زیرا آنها احساس می کردند که دلار صرفه جویی به دلیل آن یک دستگاه کپی استفاده می شود. در پایان، آنها هزینه پول بیشتر برای کپی استفاده می شود و دریافت ابزار کمتر است. دستگاه کپی استفاده می شود، آهسته تر، هزینه های تامین بالاتر و نه همان کیفیت چاپ آنها را با یک واحد جدید دریافت کرد.

  بنابراین اخلاقی داستان، تجهیزات مورد استفاده ممکن است شما پول را نجات دهد. اما، اگر خود را رفتن به خرید تجهیزات مورد استفاده مطمئن شما یک شرکت است که می تواند تجهیزات خود را خدمات. آن است که اگر شما خدمات اما چگونه اغلب شما به آن نیاز دارید نیاز ندارد. ممکن است در ابتدا نگاه ارزان اما آن را فقط ممکن ارزان است. متاسفانه ارزان، اغلب به معنای گران تر است.

  همچنین، انجام نمی شود ترس به تجهیزات جدید نگاه کنید. بسیاری از تولید کنندگان کنار هم قرار دادن وله و بسته اجاره که جدید تجهیزات در واقع گران قیمت کمتر. آنها با انگیزه به حرکت دنده از نمایشگاه و انبار خود هستند. پس بپرسید. اطمینان حاصل کنید که شما باید تجهیزات “حق به اندازه” خود را. با همه تغییرات در جهان ما، شما ممکن است نیاز به عنوان بزرگ از یک ماشین به شما به عنوان یک بار انجام داد. سپس دوباره، شاید شما انجام دهد. نگاهی، در هر صورت، داشتن تجهیزات مناسب خواهد شد صرفه جویی در پایان بودجه.

  برای تجهیزات جدید که متناسب با بودجه شما است. تجهیزات که شما می دانید تاریخ، تجهیزات با گارانتی، تجهیزات است که کسی که به شما در انجام ماموریت خود را با تجهیزات پشتیبانی می کند.

  منبع

  مشخصات

  • منبع: پویان مدیر

برچسب ها: بی ، Craigslist ، ، استفاده ، می ، شود ،